Aktualności

14.10.2017

Bozita Naturals - zgodnie z naturą

Czy znamy karmę dla czworonogów, która jest w pełni z naturalnych składników i bez zbędnych dodatków? Oto jedna z nich - Bozita Naturals.
Karma ta została stworzona zgodnie ze światowej klasy szwedzkim ustawodawstwem dotyczącym hodowli zwierząt. Podając swojemu psu karmę Bozita Naturals oferujesz najwyższą jakość. 

Linia Bozita Naturals, to pokarm dla psów i kotów, w postaci mokrej karmy jak i suchej. Mokra karma oferowana jest w postaci kawałków w galarecie oraz pysznego pasztetu w puszkach. Zawierają one tylko składniki najlepszej jakości — bez ziaren, bez soi i barwników. Możemy podawać swojemu psu różne smaki, takie jak kurczak, renifer oraz indyk - jako oddzielne posiłki lub w połączeniu z suchą karmą. Sucha karma stworzona natomiast została z mięsem ze szwedzkich kurczaków i owiec. Dzięki granulkom o różnej wielkości i różnorodności (wersja Senior, Light oraz Puppy & Junior)mamy do dyspozycji produkt dla każdego psa w zależności od jego wieku i potrzeb.

Karma Bozita Naturas świetnie smakuje i naprawdę służy zwierzętom. Została przygotowana z odpowiedzialnie dobranych składników, przy zachowaniu szacunku dla naszej planety i wszystkich zwierząt. Kuchnia Bozity działa w oparciu о odnawialne źródła energii, а wszystkie opakowania są wykonane z materiałów z odzysku, аbу stworzyć w pełni ekologiczną linę produktów. Pamiętajmy - naturalnie jest najlepiej!

Newsletter

Podaj proszę swój adres email, a powiadomimy Cię o wszelkich nowościach.

WSPANIALE!

Dostawa do domu!

Sprawdź warunki.

zobacz szczegóły