Aktualności

07.07.2017

Soft Line Tropical - innowacyjne pokarmy dla ryb

Miękkie granulaty, wysoka hydrostabilność, doskonała przyswajalność i prawdziwe bogactwo składników odżywczych – to unikalne cechy nowej linii pokarmów akwarystycznych marki TROPICAL. Polski producent opracował wyjątkową metodę produkcji miękkich pokarmów ekstrudowanych, dzięki której są one lepiej trawione i atrakcyjniejsze dla ryb.

W skład nowej Linii Soft wchodzi dziesięć produktów, które dedykowane są konkretnym kontynentom i gatunkom ryb. Jednym z produktów nowej linii, jest wersja AMERICA (S, M i L). Pokarm ten jest przeznaczony dla wszystkożernych i mięsożernych ryb z Ameryki Północnej i Południowej. 

Innowacyjne, miękkie pokarmy granulowane dla ryb akwariowych z Linii Soft są chętnie jedzone i łatwiej przyswajane przez ryby. Duża hydrostabilność tych pokarmów, sprawia że w wodzie zachowują swój kształt, a ich pęcznienie jest ograniczone do minimum. Miękki, nie zwiększający swojej objętości granulat to łatwiejsze trawienie i bezpieczeństwo ryb. Duża hydrostabilność pokarmu ogranicza również oddawanie składników pokarmowych do wody akwariowej, a także nie powoduje jej zmętnienia.

W skład miękkich granulatów Linii Soft wchodzą wyselekcjonowane surowce, między innymi:
- śledzie, których białko ma doskonały profil aminokwasowy,
- skorupiaki bogate w karotenoidy, kwasy omega-3 oraz chitynę,
- larwy owadów, które dostarczają dużej dawki energii,
- algi (Spirulina platensis, Laminaria digitata, Chlorella vulgaris, Lithothamnium calcareum), korzystnie wpływające na pracę przewodu pokarmowego.

W skład pokarmów Linii Soft wchodzi również ciekawy skorupiak planktonowy (Calanus finmarchicus), pochodzący z czystych wód północnego Atlantyku. Jest on źródłem astaksantyny, białka bogatego w aminokwasy egzogenne oraz nienasyconych kwasów tłuszczowych, w tym omega-3. Ponadto miękkie granulaty Linii Soft zwiększają odporność ryb dzięki takim składnikom jak: naturalny immunostymulator – beta-glukan, czosnek, prebiotyki i stabilizowana forma witaminy C.

Pokarmy Linii Soft dzięki miękkiej teksturze i bogactwu użytych składników pozwalają żywić ryby w sposób bliski naturalnemu, jednocześnie zapewniając akwaryście komfort karmienia.

Newsletter

Podaj proszę swój adres email, a powiadomimy Cię o wszelkich nowościach.

WSPANIALE!

Dostawa do domu!

Sprawdź warunki.

zobacz szczegóły