Aktualności

20.07.2017

Arion Original - zdrowie i szczęście Twojego pupila!

W bogatej ofercie belgijskiej linii karm ARION Original, znajdują się zarówno karmy dla psów, jak i dla kotów. Karmy te produkowane są z najwyższej jakości
składników roślinnych i zwierzęcych. Wszystkie składniki są starannie badane pod kątem wartości odżywczych oraz zawartości niezbędnych witamin, zapewniając tym samym zdrowe odżywianie naszym Pupilom przez cały czas ich życia, od pierwszych tygodni. Jedną z ważniejszych cech ARION Original, to brak w jej składzie jakichkolwiek produktów z kukurydzy czy innych zbóż - jest karmą bezglutenową (gluten-free). Dzięki temu zostało zmniejszone niebezpieczeństwo zaburzeń u nawet najwrażliwszych psów.

Karmy dla kotów i psów marki ARION Original, zostały podzielone na różne kategorie, uwzględniając specyficzne uwarunkowania dla zwierząt w różnym wieku i różnej wielkości. W ofercie znajduje się także specjalna linia na bazie mięsa jagnięcego lub łososia, która została zaprojektowana dla zwierząt z alergiami pokarmowymi oraz skórnymi. Marka ARION szczególną uwagę poświęca także zwierzętom starszym - ich posiłki odznaczają się zmniejszoną ilością kaloryczności, w celu wyeliminowania ryzyka wystąpienia nadwagi. 

ARION Original, to doskonały wybór, gdy chcemy zapewnić naszym zwierzętom pełnowartościowy i zdrowy posiłek. 

Newsletter

Podaj proszę swój adres email, a powiadomimy Cię o wszelkich nowościach.

WSPANIALE!

Dostawa do domu!

Sprawdź warunki.

zobacz szczegóły