Aktualności

01.04.2018

MACED - łączy to, co najlepsze!

Marka Maced jest firmą rodzinną, która swoje pierwsze działania w branży zoologicznej zaczęła już ponad 20 lat temu. Obecnie jest największym polskim producentem psich przysmaków, a ich produkty dostępne są w aż 20 krajach Europy.

Maced stawia na najwyższą jakość, świadczą o tym certyfikaty HACCP oraz BRC Global Standard for Food Safety. Wszystkie produkty, z których powstają przysmaki są zdrowe, naturalne i w pełni przyswajalne. Staranne suszenie ich w początkowej fazie obróbki, wydobywają z nich smak i zapach idealny dla każdego psa. Produkty Maced dodatkowo pomagają dbać o higienę jamy ustnej, a w szczególności czyszczą zęby i wzmacniają dziąsła.

Wśród asortymentu Maceda znajdują się:

- przysmaki dla psów mniejszych ras - bogate w sole mineralne i witaminy, zgrabne mini przekąski, idealnie sprawdzają się jako forma nagrody i treserki dla naszych mniejszych czworonożnych przyjaciół,

- psie przysmaki powstałe z suszu mięsnego (np. suszone płuca),

- specjalna linia  DENTIC - odpowiedni stopień twardości i kształt tych przekąsek, idealne dbają o zdrowie psich zębów i dziąseł.

- kości, piłki, ringi - przysmaki z prasowanych skór i ścięgien o zachęcających kształtach, którym nie oprze się żaden psi koneser.

 

Wybierając przysmaki dla swojego psa, pamiętajmy, by wybierać to, co najlepsze. 

Newsletter

Podaj proszę swój adres email, a powiadomimy Cię o wszelkich nowościach.

WSPANIALE!

Dostawa do domu!

Sprawdź warunki.

zobacz szczegóły