Aktualności

03.10.2017

Światowy Dzień Zwierząt w ZooAligator Grudziądz - konkurs fotograficzny!

Między 4-8 października prześlij na adres marketing@aligator.net.pl zdjęcie, na którym pokażesz nam, jak świętujesz ze swoim pupilem Światowy Dzień Zwierząt! 

ZAPRASZAMY DO WZIĘCIA UDZIAŁU W KONKURSIE! I NIECH WYGRA NAJCIEKAWSZE ZDJĘCIE!

CENTRUM ZOOLOGICZNE „ALIGATOR” Ul. Konarskiego 45 86-300 Grudziądz

REGULAMIN KONKURSU ZASADY OGÓLNE:
1. Organizatorem konkursu jest Grudziądzkie Centrum Zoologiczne „Aligator” mieszczące się przy ul. Konarskiego 45 w Grudziądzu
2. Czas trwania konkursu organizator wyznacza od 04-10-2017 do 08-10-2017 roku.
3. Celem konkursu jest najciekawsze zdjęcie.
4. Konkurs polega na przesłaniu zdjęcia uwieczniającego sposób, w jaki świętujesz wraz z pupilem Światowy Dzień Zwierząt. Wygrywa to zdjęcie, które w o kreślonym terminie będzie miało więcej kliknięć „lubię to”
5. Prace konkursowe należy przesyłać e-mailowo na adres marketing@aligator.net.pl.
6. Przesyłając prace na konkurs, należy opatrzyć je imieniem, nazwiskiem, a także adresem e-mailowym, numerem telefonu kontaktowego, informacją dodatkową a pro po posiadanych zwierząt oraz dopiskiem "Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych".
7. Osoba przesyłająca prace na konkurs musi być osobą pełnoletnią, musi mieć pełne prawa autorskie do przesłanej pracy, zabrania się kopiowania, ściągania z Internetu prac i podawania za swoje dzieło.
8. W pracach zabrania się używania elementów rasistowskich, naruszających poglądy etyczne i religijne; treści erotycznych; treści wulgarnych i innych elementów niezgodnych z obowiązującym w Polsce prawem.
FOTOGRAFIA:
9. Osoba przesyłająca fotografie na konkurs, musi mieć do niej pełne prawa autorskie, zabrania się ściągania obrazków z Internetu i przesyłania jako swojej pracy,
10. Fotografia powinna być dobrej jakości, nie mniejsza niż w formacie 800X600.
MODERACJA PRAC:
11. Organizatorzy zastrzegają sobie możliwość wyznaczenia moderatora, odpowiedzialnego za ocenę prac pod względem zgodności z regulaminem, a następnie podejmowania decyzji o dopuszczeniu lub nie dopuszczeniu pracy do publikacji.
12. Organizator \ moderator zastrzega sobie możliwość nie dopuszczenia do konkursu prac niezgodnych z regulaminem.
13. Autorzy prac nadesłanych pocztą e-mailową zostaną powiadomieni w terminie 24 godzin o fakcie otrzymania ich pracy oraz dopuszczenia \ niedopuszczenia jej do konkursu.
NAGRODY I WYŁONIENIE ZWYCIĘSCY
14. Prace nadesłane na konkurs zostaną opublikowane na profilu organizatora konkursu, na portalu społecznościowym Facebook, tam internauci będą mogli głosować na prace, w wyniku czego organizator wyłoni 3 prace które dostaną najwięcej głosów i tym samym zajmą kolejno I,II i III miejsce.
15. Autorów poprawnie nadesłanych zgłoszeń, organizator honoruje kartą stałego klienta (szczegóły na http://aligator.net.pl/aligator-club-regulamin) oraz drobnym prezentem-niespodzianką, do odbioru osobistego w siedzibie Centrum Zoologicznego "Aligator", mieszczące się przy ul. Konarskiego 45 w Grudziądzu,
16. Dla osób, które zajmą miejsca na podium, organizator przewiduje nagrody w postaci bonów upominkowych do wykorzystania w Centrum Zoologicznym Aligator.
Organizator przewiduje nagrody: I miejsce – bon upominkowy w kwocie 100 zł ; II miejsce – bon upominkowy o wysokości 70 zł ; III miejsce - bon upominkowy o wysokości 50 zł
17. W przypadku zajęcia równocześnie któregoś z miejsc na podium, decyzje o zwycięstwie podejmuje komisja wyznaczona przez organizatora.
18. Decyzje o zwycięstwach organizator poda na łamach swojego profilu w portalu społecznościom Facebook, a także na swojej stronie internetowej www.aligator.net.pl, w terminie do dwóch tygodni od daty zakończenia konkursu.
ZAKOŃCZENIE
19. Wszelkie spory wyjaśnia organizator.
20. Wszelkie pytania, wątpliwości należy kierować na adres konkursowy marketing@aligator.net.pl, w pole temat wpisując „PYTANIE”.

Newsletter

Podaj proszę swój adres email, a powiadomimy Cię o wszelkich nowościach.

WSPANIALE!

Dostawa do domu!

Sprawdź warunki.

zobacz szczegóły