Aktualności

01.12.2018

Magia Świąt z ZooAligatorem!

Święta Bożego Narodzenia, to magiczny czas dla wszystkich. W tym okresie jeszcze cieplej myślimy o naszych rodzinach, jeszcze bardziej staramy sie też okazać to, jak ważni są dla nas nasi najbliźsi. Pracownicy Aligatora, widzą to, jak ważną częścią rodzin są Wasze zwierzęta. Koty, psy, gryzonie, ptaki, gady oraz wszelakie inne żyjątka, są dla Was niejednokrotnie najlepszymi przyjaciółmi, prawdziwymi członkami rodzin, których kocha się bezgranicznie. Jesteśmy dumni, kiedy widzimy, z jaką troską i szacunkiem opowiadacie nam o swoich pupilach, jak cieszy Was spędzany z nimi czas. Wiemy, że o Waszych pieszczochach będziecie myśleć również i w te święta. 

Od 1 grudnia, w każdym Aligatorze, czeka na Was prawdziwa dawka świątecznej magii Świąt. Świąteczne zabawki dla kotów i psów, świąteczne akcesoria i przysmaki dla zwierząt, już czekają. Jeżeli poszukujesz prezentu dla swojego pieszczocha - znajdziesz go u nas na pewno.

Zajrzyj tutaj: Świąteczną ofertę Aligatora i zobacz, co przygotowaliśmy w tym roku!

W tym czasie bądźmy szczególnie wyczuleni na dobro zwierząt, także na te, które nie mają swoich rodzin. Pamiętajmy też o ptakach zimujących. Cieszmy się Świętami, dzielmy się radością! To jedyny taki okres w roku, kiedy nawet najmniejszy prezent, sprawia tak wiele radości.

 

Newsletter

Podaj proszę swój adres email, a powiadomimy Cię o wszelkich nowościach.

WSPANIALE!

Dostawa do domu!

Sprawdź warunki.

zobacz szczegóły