Aktualności

02.07.2018

***

Szwecja charakteryzuje się bogatą i dziką przyrodą, niepowtarzalną fauną a także powietrzem i wodą o wyjątkowej czystości. To właśnie w Szwecji, w małej miejscowości Vårgårda znajduje się kuchnia, w której przyrządzane są karmy Bozita. Szwedzka firma od 1903 roku przygotowuje i wytwarza karmę dla psów i kotów. Preferują metody proste i naturalne. Produkują karmę z wysokiej jakości naturalnych surowców, bez zbędnych dodatków. Szwedzkie rygorystyczne przepisy ochrony zwierząt od 1986 roku zabraniają używania antybiotyków w celach innych niż lecznicze dzięki czemu jest to kraj o najniższym użyciu antybiotyków w Unii Europejskiej. Karma Bozita to także gwarancja posiłku wolnego od GMO, hormonów i sterydów. Receptury wszystkich karm zawierają świeże mięso a wysoka zawartość najbardziej cennego dla organizmu psa białka zwierzęcego, stanowi do 78% całej zawartości białka w karmie i to jest właśnie siła tej marki!

Bozita bez dodatku zbóż to wyjątkowe szwedzkie smaki, specjały w postaci wysokiej jakości suchych karm o dużej smakowitości.

Bozita Dog Grain Free to nowa w oferta szwedzkiej marki – bezzbożowe karmy w pięciu wyjątkowych smakach. Bozita Grain Free z łosiem – dla dorosłych psów wszystkich ras, bogata w świeżo przyrządzonego łosia, zawiera dobrze zbilansowane poziomy kwasów Omega 3 i 6.
Bozita Grain Free z jagnięciną jako jedynym źródłem białka zwierzęcego jest nie tylko smakowita ale także doskonała dla potrzeb psów wrażliwych. Z kolei Bozita Grain Free z reniferem zapewniającym wyjątkową smakowitość, dobrze zbilansowane poziomy kwasów Omega 3 i 6 zawiera dodatkową porcję witaminy C dzięki czemu jest doskonała dla bardziej aktywnych psów.
Ofertę uzupełniają dwa warianty dla szczeniąt i suk ciężarnych oraz karmiących – Bozita Grain Free Mother&Puppy ze świeżo przyrządzonym łosiem oraz Bozita Grain Free Mother&Puppy XL dla szczeniąt większych ras, także ze świeżo przyrządzonym szwedzkim łosiem.
Wszystkie receptury opracowane bez zawartości zbóż i sztucznych dodatków a także bez antybiotyków i GMO.

Newsletter

Podaj proszę swój adres email, a powiadomimy Cię o wszelkich nowościach.

WSPANIALE!

Dostawa do domu!

Sprawdź warunki.

zobacz szczegóły