Aktualności

20.09.2017

Szwecja z Bozitą w tle

Szwecja jest znana ze swojej dbałości o zdrowie, czystej przyrody, wysokiej jakości produktów i wysokich standardów ochrony zwierząt. Dlatego asortyment BOZITY, jest produkowany właśnie w Szwecji, z wykorzystaniem jak największej ilości szwedzkich składników. 

Jako Aligator, mieliśmy okazję nie tylko zwiedzić fabrykę firmy Doggy AB produkującą karmę BOZITA, ale w czasie wolnym, było nam dane także podziwiać uroki samej Szwecji - miejscowości Vårgårda, osadzonej w pięknym rolniczym regionie w zachodniej części Szwecji, gdzie znajduje się firma Doggy AB.

Dzisiaj, Doggy AB, jest największym producentem karmy dla zwierząt domowych w Szwecji i szczyci się ponad stuletnimi tradycjami wytwarzania karmy. Zakład ten produkuje mokre i suche karmy. W miejscowości Vårgårda, podobnie jak w każdym innym miejscu w Szwecji, rolnicy używają mniej chemikaliów niż w jakimkolwiek miejscu na świecie, a szwedzka hodowla zwierząt była przez dekady charakteryzowana przez daleko idącą ochronę i bezpieczeństwo. To oznacza, że składniki, z której powstają karmy BOZITA, są najwyższej jakości, bez hormonów, antybiotyków i dodatków syntetycznych. Karmy te są niejednokrotnymi zdobywcami medali na imprezach z zoo branży. Ostatnie wielkie osiągnięcie, to zdobycie Złotego Medalu za linię suchych karm BOZITA Feline Grain Free Single Protein Chickenna, na Targach Zoologicznych Pet Fair w Lódzi, które odbyły się 15-17.09.2017 r.

Aligator współpracuje z najlepszymi Firmami, stąd też marka BOZITA zajmuje ważne miejsce wśród naszego asortymentu. Z przyjemnością uczestniczyliśmy w jeszcze bliższym poznaniu tej marki. 

 

 
 
 

 

 

Newsletter

Podaj proszę swój adres email, a powiadomimy Cię o wszelkich nowościach.

WSPANIALE!

Dostawa do domu!

Sprawdź warunki.

zobacz szczegóły