Aktualności

01.11.2017

ALEGIA - z miłości do zwierząt!

Alegia, to firma, o której z czystym sumieniem można powiedzieć, że zrodziła się z pasji do zwierząt. Tworząc receptury swoich mieszanek, jako główny cel, marka ta stawia sobie zaspokojenie wszystkich potrzeb żywnościowych naszych pupili, królików, gryzoni, ale także m.in. ptaków, gadów

Alegia, to wyjątkowa dbałość o świeżość i jakość wykorzystywanych składników - mieszanki pakowane są w atmosferze chronionej, aby zachowały swój wyjątkowy smak i zapach. Natomiast mieszanki zawierające w swoim składzie delikatne zioła, wrażliwe na procesy produkcyjne - pakowane są ręcznie, aby zachowały swe wyjątkowe właściwości.

Szczególne miejsce wśród asortymentu Alegii, mają produkty poświęcone królikom i innym gryzoniom. Mieszanki dla tych zwierząt, to zarówno karmy przeznaczone do codziennego karmienia, jak i pokarmy Exclusive, stworzone z myślą o gryzoniach wybrednych. Osobną linię stanowią dodatki do diety (pokarmy warzywne, owocowe) oraz osobna linia pokarmów Herbal oraz Natural product - stworzone dla prawdziwych smakoszy. Karmy te zawierają najwyższej jakości zioła, takie jak: nagietek, mięta, pokrzywa, hibiskus czy malina.

Siła tkwi w naturze! I na tym bazują produkty Alegii. Pamiętajmy o tym, wybierając karmy dla naszych pupili. 

Newsletter

Podaj proszę swój adres email, a powiadomimy Cię o wszelkich nowościach.

WSPANIALE!

Dostawa do domu!

Sprawdź warunki.

zobacz szczegóły