Aktualności

07.09.2015

FUNDACJA SIEDEM ŻYCZEŃ - JEDYNA TAKA W GRUDZIĄDZU!

Ludzi, którzy nie są obojętni na los zwierząt, jest coraz więcej w naszym otoczeniu. Właśnie dzięki takim ludziom i ich uporowi, powstają przedsięwzięcia, pod którymi my - grudziądzkie Aligatory - z czystym sercem możemy się podpisać.

 

Fundacja Siedem Życzeń to przedsięwzięcie powstałe z potrzeby serca. To szansa na to, by porzucone, chore, niejednokrotnie wręcz poturbowane bezdomne koty, psy, gryzonie czy dzikie zwierzęta, miały szanse na dalsze, godne życie w odpowiednich warunkach.

Potrzebna jest każda pomoc! A sposobów na to, by wspomóc fundację, jest mnóstwo. Jednym z nich jest datek, który możemy wrzucić do specjalnie oznaczonej puszki, znajdującej się w wybranych miejscach w Grudziądzu. Jednym z takich miejsc jest nasze Centrum Zoologiczne Aligator.

Wypatruj specjalnej puszki w naszym sklepie! Dzieląc się z fundacją choćby złotówką - dorzucasz ważną cegiełkę do poprawy losu pokrzywdzonych stworzeń. Możesz także wspomóc Fundację Siedem Życzeń kupując suchą karmę, czy choćby puszkę mokrej karmy dla podopiecznych fundacji.

Nie bądź obojętny!Każdy gest się liczy.

Chcesz wiedzieć więcej o Fundacji Siedem Życzeń? Czytaj na:

http://www.fundacja7zyczen.pl/kontakt.html

Newsletter

Podaj proszę swój adres email, a powiadomimy Cię o wszelkich nowościach.

WSPANIALE!

Dostawa do domu!

Sprawdź warunki.

zobacz szczegóły