Aktualności

21.04.2021

ZAPRASZAMY DO POZNANIA !

Z radością informujemy, że otworzyliśmy dla Państwa nowy sklep w POZNANIU.

ZAPRASZAMY DO POZNANIA !
06.12.2020

Nowy Sklep ZOO ALIGATOR już OTWARTY

Z radością informujemy, że otworzyliśmy dla Państwa nowy sklep w OLSZTYNIE.

Nowy Sklep ZOO ALIGATOR już OTWARTY
17.10.2020

Maty Dry Bed – co to takiego ??

Dry Bed idealne posłanie dla Twojego pupila – co to takiego ??


Dry bed to przyjemne w dotyku, korzystne dla zdrowia i przepuszczające wilgoć posłanie dla Twojego czteronożnego domownika, którego wierzch zawsze pozostaje suchy – to nie marzenia, lecz rewelacyjna alternatywa. W dodatku wcale nie nowa, bo używana od dziesięcioleci. Maty dry bed dla zwierząt domowych, które znakomicie sprawdzą się niezależnie od wielkości, wieku i kondycji naszych przyjaciół. To proste, higieniczne, a równocześnie sprytne akcesorium, że raz przetestowane od razu podbije serca właścicieli, a ukochanemu pupilowi zapewni niespotykany dotąd komfort. Warto ją wykorzystać również jako matę samochodową do przewozu zwierząt !

 Maty Dry Bed  – co to takiego ??
29.09.2020

Światowy Dzień Zwierząt

Dnia 4 października obchodzimy Światowy Dzień Zwierząt, dlatego zapraszamy miłośników wszystkich żywych istot, nie tylko tych udomowionych do celebrowania tego dnia. Z tej okazji w naszych sklepach w dniach 02-03.10 będzie można skorzystać z dodatkowego rabatu na zabawki i przysmaki dla każdego pupila.

Światowy Dzień Zwierząt
25.08.2020

Choroby odkleszczowe u psów i kotów

Kleszcze to pasożyty, które stanowią ogromne zagrożenie dla naszych czworonogów ze względu na ich zdolności do przenoszenia szerokiej gamy bakterii, wirusów, pierwotniaków i nicieni. Mogą one wywołać szereg groźnych chorób u psów i kotów, których nie wolno bagatelizować!

 

Choroby odkleszczowe u psów i kotów
10.07.2020

Jak zadbać o bezpieczeństwo i komfort zwierzaka w podróży ?

Okres wakacyjny to częsty problem z naszymi czworonogami. Jeżeli nie możemy zostawić go u rodziny, znajomych lub w hotelu, zawsze pupila możemy zabrać ze sobą. Mnóstwo ośrodków wypoczynkowych oferuje noclegi również dla naszych pupili.

Pamiętajmy, że zabierając swojego pupila w podróż trzeba zapewnić mu odpowiednie warunki. Nie będzie ona wtedy zbyt męcząca i stresująca ani dla nas, ani dla naszego czworonoga.

Jak zadbać o bezpieczeństwo i komfort zwierzaka w podróży ?
29.06.2020

Jak schłodzić psa w upał?

Psy nie posiadają gruczołów potowych, dlatego się nie pocą. Regulują temperaturę ciała za pomocą dyszenia, jednak mogą sobie nie poradzić w największe upały pozostawione same sobie. Chcesz wiedzieć, jak pomóc psu w upały i jak skutecznie ochłodzić psa? Przeczytaj.

Jak schłodzić psa w upał?
25.05.2020

OTWARCIE

 Z radością informujemy, że otworzyliśmy dla Państwa nowy sklep w OLSZTYNIE

OTWARCIE
03.04.2020

Pracujemy dla Państwa dłużej

Dla Państwa wygody oraz bezpieczeństwa wydłużamy czas otwarcia sklepu.

Pracujemy dla Państwa dłużej
15.03.2020

Sklepy Zoo Aligator będą CZYNNE

Drodzy klienci!  Informujemy, że od poniedziałku 16.03. sklepy zoologiczne Aligator będą czynne w godzinach 9-18.

Rozporządzenie Ministra Zdrowia z dn.13.03.20 o ograniczeniu handlu detalicznego nie dotyczy artykułów zoologicznych.

W trosce o Państwa i nasze bezpieczeństwo prosimy abyście przychodzili do nas zdrowi i w miarę możliwości płacili kartą. Zachęcamy do składania zamówień telefonicznie, mailem lub przez FB, które będzie czekało do odbioru w sklepie.

Wprowadzamy również możliwość dowozu - szczegółowe informacje uzyskacie kontaktując się z pracownikami sklepów. Nasze adresy mailowe oraz telefoniczne znajdują się na w zakładce "sklepy".

 

 

Sklepy Zoo Aligator będą CZYNNE

Newsletter

Podaj proszę swój adres email, a powiadomimy Cię o wszelkich nowościach.

WSPANIALE!

Dostawa do domu!

Sprawdź warunki.

zobacz szczegóły