Aktualności

25.08.2020

Choroby odkleszczowe u psów i kotów

Kleszcze to pasożyty, które stanowią ogromne zagrożenie dla naszych czworonogów ze względu na ich zdolności do przenoszenia szerokiej gamy bakterii, wirusów, pierwotniaków i nicieni. Mogą one wywołać szereg groźnych chorób u psów i kotów, których nie wolno bagatelizować!

 

Choroby odkleszczowe u psów i kotów
10.07.2020

Jak zadbać o bezpieczeństwo i komfort zwierzaka w podróży ?

Okres wakacyjny to częsty problem z naszymi czworonogami. Jeżeli nie możemy zostawić go u rodziny, znajomych lub w hotelu, zawsze pupila możemy zabrać ze sobą. Mnóstwo ośrodków wypoczynkowych oferuje noclegi również dla naszych pupili.

Pamiętajmy, że zabierając swojego pupila w podróż trzeba zapewnić mu odpowiednie warunki. Nie będzie ona wtedy zbyt męcząca i stresująca ani dla nas, ani dla naszego czworonoga.

Jak zadbać o bezpieczeństwo i komfort zwierzaka w podróży ?
29.06.2020

Jak schłodzić psa w upał?

Psy nie posiadają gruczołów potowych, dlatego się nie pocą. Regulują temperaturę ciała za pomocą dyszenia, jednak mogą sobie nie poradzić w największe upały pozostawione same sobie. Chcesz wiedzieć, jak pomóc psu w upały i jak skutecznie ochłodzić psa? Przeczytaj.

Jak schłodzić psa w upał?
25.05.2020

OTWARCIE

 Z radością informujemy, że otworzyliśmy dla Państwa nowy sklep w OLSZTYNIE

OTWARCIE
03.04.2020

Pracujemy dla Państwa dłużej

Dla Państwa wygody oraz bezpieczeństwa wydłużamy czas otwarcia sklepu.

Pracujemy dla Państwa dłużej
15.03.2020

Sklepy Zoo Aligator będą CZYNNE

Drodzy klienci!  Informujemy, że od poniedziałku 16.03. sklepy zoologiczne Aligator będą czynne w godzinach 9-18.

Rozporządzenie Ministra Zdrowia z dn.13.03.20 o ograniczeniu handlu detalicznego nie dotyczy artykułów zoologicznych.

W trosce o Państwa i nasze bezpieczeństwo prosimy abyście przychodzili do nas zdrowi i w miarę możliwości płacili kartą. Zachęcamy do składania zamówień telefonicznie, mailem lub przez FB, które będzie czekało do odbioru w sklepie.

Wprowadzamy również możliwość dowozu - szczegółowe informacje uzyskacie kontaktując się z pracownikami sklepów. Nasze adresy mailowe oraz telefoniczne znajdują się na w zakładce "sklepy".

 

 

Sklepy Zoo Aligator będą CZYNNE
15.02.2020

Dzień kota w Aligatorze

Zapraszamy serdecznie wszystkich właścicieli kotów

Dzień kota w Aligatorze
10.01.2020

Nowość Bozita dla kota BEZ ZBÓŻ


Gama suchych karm Bozita Cat cechuje się wysoką zawartością świeżych składników pochodzenia zwierzęcego prosto ze Szwecji. Teraz każda wersja dostępba bez zbóż.

Nowość Bozita dla kota BEZ ZBÓŻ
31.10.2019

Dokarmianie ptaków jesienią i zimą

  Dokarmianie ptaków mroźną jesienią i zimą jest niezwykle ważne. Zimą nie zapominajmy więc o ptakach, które spędzają ją w naszym kraju. Warto dbać o to by miały dostęp do pożywienia. Koniecznie dokarmiajmy je regularnie. Gdy zapamiętają nasze miejsce, staną się stałymi domownikami naszego ogrodu. To z kolei będzie dla nas wielką korzyścią. Gdy przyjdzie lato ptaki odwdzięczą się likwidowaniem szkodników np. owadów, które są ich wielkim przysmakiem. Dodatkowo obserwowanie ptaszków w karmników przynosi wielką radość zarówno tym najmłodszym jak i starszym.

Dokarmianie ptaków  jesienią i zimą
22.10.2019

Kartka z kalendarza 25 października. DZIEŃ KUNDELKA

Dzień Kundelka – nieformalne polskie święto kundelka, czyli wszystkich wielorasowych psów, obchodzone corocznie 25 października.

Kartka z kalendarza 25 października. DZIEŃ KUNDELKA

Newsletter

Podaj proszę swój adres email, a powiadomimy Cię o wszelkich nowościach.

WSPANIALE!

Dostawa do domu!

Sprawdź warunki.

zobacz szczegóły