Promocje w Aligatorze

GUPIK promocja za PARĘ

Przy zakupie Pary - samiec i samica, cena za dwie sztuki 6,00 zł

 

Gupik, to rybka akwariowa, która uchodzi za jedną z łatwiejszych w hodowli. Jest idealnym wyborem dla osób, które postanowiły stawiać pierwsze kroki w świecie akwarystyki. Minimalne warunki hodowlane dla tego gatunku rybki, to zbiornik o wielkości 30-40 litrów (dla jednego samca i trzech samic). Mile widziana jest obsada żywych roślin. Optymalna temperatura wody, to 20-23°C. Woda powinna być z dodatkiem niewielkiej ilości soli akwarystycznej, gdyż sól działa zabójczo na pierwotniaki oraz reguluje przemianę materii ryb.

Gupik nie jest wybredny i chętnie spożywa niemal każdy pokarm stosowany w akwarystyce. Jednak w celu utrzymania dobrej kondycji rybek, należy im podawać, od czasu do czasu, także pokarm żywy (np. wodzień). Pokarm roślinny, jest małym ułamkiem ich diety, jednak jest bardzo istotnym dodatkiem. W praktyce można go zapewnić gupikom pokarmami płatkowanymi z zawartością spiruliny lub gotowanym i rozdrobnionym kalafiorem.

Gupik, to bardzo spokojna i towarzyska ryba, lubiąca przebywać w niewielkich grupach. Wśród tego gatunku występuje wiele odmian zróżnicowanych pod względem barwy, jak i kształtu płetw. Dlatego też, ten gatunek rybki jest tak lubiany i ceniony przez akwarystów. Jako ryba żyworodna bardzo łatwo i szybko rozmnaża się, ciesząc oczy licznym potomstwem.

 

Promocja ważna do: 30.09. 2019 r.

Newsletter

Podaj proszę swój adres email, a powiadomimy Cię o wszelkich nowościach.

WSPANIALE!

Dostawa do domu!

Sprawdź warunki.

zobacz szczegóły