Promocje w Aligatorze

Tetra Fun Tips

Dzięki zrównoważonym biologicznie składnikom Tetra FunTips Tablets są idealnym przysmakiem dla wszystkich ryb tropikalnych.

Dwukolorowe tabletki z pokarmem do przytwierdzania do szyby akwarium zapewniają Twoim rybom podwójne korzyści żywieniowe:

  • strona pomarańczowa zawiera krewetki i karotenoidy, które pomagają ożywić ubarwienie ryb, zaś strona zielona zawiera naturalne składniki i wysokiej jakości tłuszcze oraz oleje, niezbędne dla zdrowia i witalności ryb.FunTips Tablets zawierają takie składniki pochodzenia zwierzęcego jak rozwielitki, kryl i krewetki, które stanowią ponad 20% wszystkich składników.
  • Tabletki zawierają jednak także składniki roślinne, w tym kilka rodzajów glonów. Tetra FunTips Tablets składają się więc w 42% z białka i w 8% z tłuszczu.

Tabletki te to jednak coś więcej niż zdrowa przekąska dla Twoich ryb. Ponieważ przytwierdza się je do ściany akwarium, można obserwować ryby z bliska i przyglądać się ich zachowaniu. Umożliwiają także łatwiejsze fotografowanie ryb – nawet w przypadku bardziej płochliwych gatunków, które podpływają do tabletek, by się pożywić. Ze zbliżaniem się ryb do ściany akwarium wiąże się jeszcze jedna zaleta: można je obserwować z bliska i wykrywać ewentualne choroby. Dzięki temu można podjąć zorganizowane działania mające na celu walkę z chorobami, leczenie ryb, a nawet zapobiegać rozprzestrzenianiu się chorób.

Podsumowując, Tetra FunTips Tablets to nie tylko radość z karmienia ryb, lecz praktyczny sposób na zdrowe urozmaicenie ich diety.

Promocja ważna do: 30.06.2019

Newsletter

Podaj proszę swój adres email, a powiadomimy Cię o wszelkich nowościach.

WSPANIALE!

Dostawa do domu!

Sprawdź warunki.

zobacz szczegóły