Promocje w Aligatorze

Chipsi Carefresh - celulozowa ściółka dla zwierząt - 5 l

Podściółka Carefresh składa się z bardzo długich, miękkich, puszystych włókien celulozowych. Jest zatem produktem naturalnym, pozyskiwanym z drewna, przyjaznym dla środowiska i ulegającym biodegradacji. Włókna celulozowe to doskonały wybór, ponieważ są one znane ze swoich właściwości absorpcyjnych oraz neutralizujących zapach. Według producenta, ściółka wytrzymuje do 2,5 razy dłużej niż trociny i przez 5 dni skutecznie wiąże zapachy odchodów, zapewniając uczucie czystości. Przy tym włókna nie tracą koloru, a użyte barwniki są zaakceptowane przez Unię Europejską.

Wysypując podłoże do klatki zakrywamy dno warstwą 2-8 cm. Należy je wymieniać co tydzień lub częściej, jeśli zachodzi taka potrzeba. Produkt nie jest toksyczny, ale w przypadku kiedy zwierzę zjadłoby większą ilość ściółki należy udać się na kontrolę do lekarza weterynarii.
Oprócz walorów higienicznych, Carefresh jest także produktem bardzo przyjemnym dla zwierząt. Cechuje go wygoda i bezpieczeństwo (zwierzęta nie ranią sobie łapek). Stwarza w klatce przytulne, ciepłe i radosne środowisko. Ponadto pobudza zwierzęta do zabawy, moszczenia gniazd i przytulania. Jest produktem w 99% bezpyłowym przez co nadaje się dla zwierząt wrażliwych i alergicznych.

Promocja ważna do: 30.09.2020

Newsletter

Podaj proszę swój adres email, a powiadomimy Cię o wszelkich nowościach.

WSPANIALE!

Dostawa do domu!

Sprawdź warunki.

zobacz szczegóły