Okazje miesiąca w Aligator ZOO

Podkłady higieniczne dla zwierząt firmy CHICO 45x45 cm

MATY DO NAUKI CZYSTOŚCI NASĄCZONE WABIKIEM
Maty do nauki czystości dla psów nasączone specjalnym Wabikiem czyli tzw. atraktorem, który jako atrakcyjny zapach wyczuwalny dla psa utożsamia matę z miejscem służącym w pożądanym przez nas celu. W dużym skrócie - szybciej nauczysz psa załatwiania się na matę, a w konsekwencji na dworze.

Zapach atraktora nie jest wyczuwalny dla człowieka.
Bez obaw. Produkt zapachowo jest obojętny dla człowieka. Nie będzie to zatem kolejny odświeżacz domu, który będzie mówił wszystkim, że tutaj mieszka pies i właśnie go uczymy sikać na dworze.

Maty z górnej półki
Maty Chico to produkt higieniczny. Podobnie jak podobne mu produkty np. pieluszki dla dzieci (pampersy), czy podpaski charakteryzuje się go wchłanialności, która wpływa na jakość. Maty do nauki sikania Chico zawierają 4g SAP (absorbujący ciecz polymer). Dzięki temu mata chłonie aż do 300% swojej objętości.

Kilka pomysłów zastosowań mat Chico
Ochrona wszelkich powierzchni, gdy szczenięta uczą się załatwiać swoje potrzeby fizjologiczne w wybranych miejscach.
Maty idealnie nadają się również dla dorosłych psów przybywających w domu przez cały dzień, dla psów w okresie rekonwalescencji oraz jako zabezpieczenie podczas podróży.
Zabezpieczenie powierzchni pod miski z wodą
W podróży jako wyściółka do transportera.


Jak nauczyć psa czystości z wykorzystaniem maty?
Matę należy ułożyć warstwą chłonną ku górze, w miejscu oddalonym od misek z pokarmem i wodą. Idealnie nadają się do tego pomieszczenia o ograniczonej przestrzeni (np. łazienka).
Po posiłku lub piciu umieść szczeniaka na macie (jeśli trzeba, kilkukrotnie), aby poczuł zapach atraktora i przyzwyczajał się do załatwiania potrzeb fizjologicznych w wybranym przez Ciebie miejscu.
Kiedy szczenię załatwi się na matę, nagródź go przysmakiem, aby przyśpieszyć proces uczenia.Zanieczyszczoną matę należy wymienić na czystą.
Jeśli zauważysz szczeniaka załatwiającego się tam gdzie nie powinien, natychmiast zanieś go na matę.
W momencie, gdy szczenię przyzwyczai się do maty, należy zacząć układać podkłady na zewnątrz domu. W efekcie wyrobimy u pupila nawyk załatwiania swoich potrzeb poza domem. Można wtedy zaprzestać układania podkładów.

Dostępne w promocji:

45x45 cm- 10 szt

 

Promocja ważna do: 31.05.2022

Inne promocje

Newsletter

Podaj swój adres email, a powiadomimy Cię o wszelkich nowościach.

WSPANIALE!

Dostawa do domu!

Sprawdź warunki.

zobacz szczegóły